Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare sistem avertizare acustic MAN

Număr anunț
DA22394644
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI RO15571153)
Cod CPV
35240000-8 · Sirene (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
13.02.2019 09:02
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.