Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat
Aniosyme DD1 - ,Aniosept Activ - Sterilizant la rece pe baza de acid peracetic
- Număr anunț
- DA22394185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 992 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2019 08:24
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
992 RON
din 1.008 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.