Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gaz de test CO-DL; Gaz O2; Gaz CPX; Chirie butelii
- Număr anunț
- DA22393591
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.269,33 RON
- Valoare atribuită
- 37.269,33 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 16:44
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.269,33 RON
din 37.269,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro