Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor wireless TP-LINK TL-WN725N, USB 2.0 [TL-WN725N]

Număr anunț
DA22398290
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PRAHOVA (CUI 2843450)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,12 RON
Valoare atribuită
53,12 RON
Data publicării
13.02.2019 12:10
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,12 RON

din 53,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.