Ofertă acceptată Cumpărare directă

piese si scule auto

Număr anunț
DA22397731
Autoritate contractantă
ECOSALUBRIZARE PREST S.R.L. HUSI (CUI 28147657)
Furnizor / câștigător
POSIBIL SISTEM SRL (CUI RO10533116)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.540,21 RON
Valoare atribuită
4.540,21 RON
Data publicării
13.02.2019 11:41
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.540,21 RON

din 4.540,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.