Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT LICHID UNIVERSAL PENTRU SUPRAFETE 5L AJAX NUMAR DE REFERINTA: 00022361 PRET DE CATALOG: 3
- Număr anunț
- DA22395994
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152,20 RON
- Valoare atribuită
- 152,20 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:17
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152,20 RON
din 152,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro