Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie ecg/ekg Edan 600 SE / 1200 SE (210x30) / 210 mm x 30 m / 210x30 ROLA - Cel mai mic pret !!!
- Număr anunț
- DA22392361
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 22993000-7 · Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.416,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.416,10 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 14:51
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.416,10 RON
din 1.416,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro