Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de traducere limba engleza si verificare a conţinutului de către un specialist
- Număr anunț
- DA22392203
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- METASERV EDUCATIONAL (CUI 36621688)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.970 RON
- Valoare atribuită
- 10.970 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 14:41
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.970 RON
din 10.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro