Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda laminata Dymo D1 DY45019 12mm, Negru/Verde, Banda laminata Dymo D1 DY45013 12mm, Negru/Alb

Număr anunț
DA22400245
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202 RON
Valoare atribuită
202 RON
Data publicării
13.02.2019 13:55
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202 RON

din 202 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.