Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARTUSE DE TONER

Număr anunț
DA22399623
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.811,80 RON
Valoare finală
2.827,92 RON
Data publicării
13.02.2019 13:25
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.