Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.85A, COD OEM CE285A, 1600 PAG., HP LASERJET PRO P1102
- Număr anunț
- DA22396832
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,81 RON
- Valoare atribuită
- 199,81 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:59
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,81 RON
din 199,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro