Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum Unit Unitate Imagine Cilindru Fotoconductor KIT BROTHER DR3400 DR-3400 HL 6300DW 6400DW

Număr anunț
DA22395506
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,12 RON
Valoare atribuită
121,01 RON
Data publicării
13.02.2019 09:53
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,01 RON

din 73,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.