Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARD DISK LAPTOP SEAGATE 500 GB 2.5" SATA III
- Număr anunț
- DA22394795
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA " PROF.DINU MIHAIL-DAN'' MAGULA (CUI 29070527)
- Furnizor / câștigător
- DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236 RON
- Valoare atribuită
- 236 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:11
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
236 RON
din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro