Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Laser Brother MFC-8520DN, duplex, retea, fax, ADF, monocrom, cartus 8000 pagini
- Număr anunț
- DA22394243
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,97 RON
- Valoare atribuită
- 836,97 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 08:30
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
836,97 RON
din 836,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro