Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD Extern si Sata Quick Port Duo Dual Hdd Docking Station
- Număr anunț
- DA22392883
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,54 RON
- Valoare atribuită
- 444,54 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 15:22
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
444,54 RON
din 444,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro