Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD intern 2TB Western Digital BLACK, SATA 3, 7200 rpm, 64MB, [WD2003FZEX].
- Număr anunț
- DA22392666
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,88 RON
- Valoare atribuită
- 502,88 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 15:07
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
502,88 RON
din 502,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro