Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit tastatura + mouse Microsoft Wireless BlueTrack Desktop 3050 negru, 900 negru
- Număr anunț
- DA22392136
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,50 RON
- Valoare atribuită
- 432,50 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 14:39
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432,50 RON
din 432,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro