Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intrerupator diferential bipolar Elmark Jel 16 A 30 MA" 6 KA
- Număr anunț
- DA22395266
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 31211310-4 · Sigurante fuzibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,54 RON
- Valoare atribuită
- 123,54 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:40
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,54 RON
din 123,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro