Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa neintreruptibila NETYS PR-E Rack 2U NPR-2000-RK Tower UPS Socomec 2000VA / 1600W, tehnologie
- Număr anunț
- DA22390099
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.757 RON
- Valoare atribuită
- 1.757 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 13:02
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.757 RON
din 1.757 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro