Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUREA ALTERNATOR
- Număr anunț
- DA22398573
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47,50 RON
- Valoare atribuită
- 47,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 12:26
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,50 RON
din 47,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro