Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA Solid Hero 4,5 kg

Număr anunț
DA22384280
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
VIVIENE SRL (CUI RO15505109)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,04 RON
Valoare atribuită
487,04 RON
Data publicării
12.02.2019 07:21
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487,04 RON

din 487,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.