Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alle gel 10 mg/500ui x 45 g
- Număr anunț
- DA22396567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- NERTERA FARM SRL (CUI RO18154975)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,90 RON
- Valoare atribuită
- 756,90 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:44
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,90 RON
din 756,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro