Ofertă acceptată Cumpărare directă

NAC-HD-322F2.8 CAMERA BULLET

Număr anunț
DA22396038
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Ştefan cel Mare" Cajvana (CUI 14124203)
Furnizor / câștigător
SOLUTIONS DEVELOPMENT GROUP SRL (CUI 15857687)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242 RON
Valoare atribuită
242 RON
Data publicării
13.02.2019 10:19
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242 RON

din 242 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.