Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Freeman Speak T130, Dual SIM, Rosu

Număr anunț
DA22395286
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si de Asistenta Educationala Prahova (CUI 18529749)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32552110-1 · Telefoane fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,10 RON
Valoare atribuită
378,10 RON
Data publicării
13.02.2019 09:41
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,10 RON

din 378,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.