Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELEFON cu robot tel digital de 15min. Caller id, agenda tel. de 50 numere, speakerphone, Afisaj LCD

Număr anunț
DA22388713
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
12.02.2019 11:57
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.