Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs TechLead
- Număr anunț
- DA22380913
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- EXEC-EDU-FORMARE CONTINUA MANAGERIALA SRL (CUI RO18089478)
- Cod CPV
- 80532000-2 · Servicii de formare in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.000 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 13:25
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126.000 RON
din 126.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro