Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REACTIVI BACTE

Număr anunț
DA22393270
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI MARAMURES (CUI 11317889)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.391 RON
Valoare atribuită
1.391 RON
Data publicării
12.02.2019 15:52
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.391 RON

din 1.391 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.