Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Hartie igienica Volare de Lux
- Număr anunț
- DA22386456
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207,78 RON
- Valoare atribuită
- 206,18 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2019 10:17
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,18 RON
din 207,78 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.