Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente Cantina Sociala
- Număr anunț
- DA22396322
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
- Furnizor / câștigător
- RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO33688632)
- Cod CPV
- 35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424,38 RON
- Valoare atribuită
- 424,38 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:33
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
424,38 RON
din 424,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro