Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aripa cabina autocamion DAC
- Număr anunț
- DA22392355
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU (CUI 25666684)
- Furnizor / câștigător
- MOBIANA COM SRL (CUI RO6962713)
- Cod CPV
- 34210000-2 · Caroserii de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.110 RON
- Valoare atribuită
- 5.110 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 14:50
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.110 RON
din 5.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro