Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale gospodaresti
- Număr anunț
- DA22393064
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,78 RON
- Valoare atribuită
- 836,78 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 15:34
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
836,78 RON
din 836,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro