Ofertă acceptată Cumpărare directă

Espressor automat One Touch Star-Light EOTH-1519BL, 15 Bar, 1.9 l, Dispozitiv spumare automat, Negru

Număr anunț
DA22399007
Autoritate contractantă
CENTRUL PENTRU SENIORI AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 38502276)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.277,30 RON
Valoare atribuită
1.277,30 RON
Data publicării
13.02.2019 12:49
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.277,30 RON

din 1.277,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.