Ofertă refuzată Cumpărare directă

Trusa standard droguri (de prel. mostre biol. pt. subst. psihoactive - Avizata CSML)

Număr anunț
DA22390688
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CRAIOVA (CUI 13743872)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI RO15247689)
Cod CPV
33954000-2 · Truse de colectare de probe biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310 RON
Valoare finală
317 RON
Data publicării
12.02.2019 13:30
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.