Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziţie scaune birou

Număr anunț
DA22373921
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII CORNETTI (CUI 4417176)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,24 RON
Valoare finală
788,24 RON
Data publicării
09.02.2019 15:56
Data finalizării
13.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.