Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Avodart 0.5mg x 30cps moi
- Număr anunț
- DA22375030
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.131,30 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 09:04
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.131,30 RON
din 1.131,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro