Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Digi Internet Business 150 Mbps , acces in reteaua nationala Digi -1000 Mbps
- Număr anunț
- DA22396902
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SLATINA (CUI 19836326)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.064 RON
- Valoare atribuită
- 5.064 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 11:03
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.064 RON
din 5.064 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro