Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE SANITARE
- Număr anunț
- DA22399717
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,22 RON
- Valoare atribuită
- 586,22 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 13:29
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
586,22 RON
din 586,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro