Ofertă acceptată Cumpărare directă

PISTOL VOPSIT CUPA SUS AIR61-500CC-1,5, FURTUN SPIRALAT 15M 8X5MM AIR-15-8X5, COMPRESOR AER PANZ

Număr anunț
DA22396926
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,02 RON
Valoare atribuită
591,02 RON
Data publicării
13.02.2019 11:04
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,02 RON

din 591,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.