Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de deconectare aparate de iluminat/ghirlande decorative pe stalpi

Număr anunț
DA22393062
Autoritate contractantă
COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
Furnizor / câștigător
ROYAL TRADING INVEST SRL (CUI RO29502978)
Cod CPV
45311200-2 · Lucrari de conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.320 RON
Valoare atribuită
22.320 RON
Data publicării
12.02.2019 15:34
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.320 RON

din 22.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.