Ofertă acceptată Cumpărare directă

CT cranio cerebral nativ+CT cranio cerebral nativ si cu substanta de contrast

Număr anunț
DA22395582
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL BUCOVINA SRL (CUI 28948302)
Cod CPV
85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.418 RON
Valoare atribuită
1.418 RON
Data publicării
13.02.2019 09:57
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.418 RON

din 1.418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.