Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service Mercedes Sprinter

Număr anunț
DA22388069
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI RO27300824)
Furnizor / câștigător
MD MECANIC BENZ 2003 (CUI RO15175272)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.207,99 RON
Valoare atribuită
2.207,99 RON
Data publicării
12.02.2019 11:27
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.207,99 RON

din 2.207,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.