Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete software de protectie antivirus

Număr anunț
DA22395718
Autoritate contractantă
Comuna Calafindesti (Primaria Comunei Calafindesti) (CUI 6552870)
Furnizor / câștigător
OPEN SYSTEMS SA (CUI RO12111258)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512 RON
Valoare atribuită
512 RON
Data publicării
13.02.2019 10:04
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512 RON

din 512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.