Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA IT

Număr anunț
DA22394766
Autoritate contractantă
SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,32 RON
Valoare atribuită
2.773,32 RON
Data publicării
13.02.2019 09:09
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773,32 RON

din 2.773,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.