Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta anunt ADV1061013 imprimate tipizate piata Primaria Campia Turzii
- Număr anunț
- DA22394744
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:08
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
980 RON
din 980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro