Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii curatenie

Număr anunț
DA22393204
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Emil Isac (CUI 17989927)
Furnizor / câștigător
PP CONVERTING SRL (CUI 30694354)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.754 RON
Valoare atribuită
14.754 RON
Data publicării
12.02.2019 15:46
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.754 RON

din 14.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.