Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat

ULEI 2 TIMPI STIHL

Număr anunț
DA22394407
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
EUROTECH SRL (CUI RO11116770)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
114,90 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
13.02.2019 08:44
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,90 RON

din 117,60 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 2,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.