- Număr anunț
- DA22398666
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15982000-5 · Bauturi nealcoolice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725,04 RON
- Valoare atribuită
- 725,04 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 12:31
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
725,04 RON
din 725,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro