Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii spalare auto

Număr anunț
DA22395154
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Furnizor / câștigător
NELU SUSTER SRL (CUI RO154441)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.320 RON
Valoare atribuită
5.320 RON
Data publicării
13.02.2019 09:32
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.320 RON

din 5.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.