Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartofi

Număr anunț
DA22395236
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA FRULEG SRL (CUI RO38461478)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare finală
6.600 RON
Data publicării
13.02.2019 09:38
Data finalizării
14.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.