Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME- FRUCTE

Număr anunț
DA22394087
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
Furnizor / câștigător
MUNTEAN VASILE-VALENTIN (CUI 30446928)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,08 RON
Valoare atribuită
259,08 RON
Data publicării
13.02.2019 08:12
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,08 RON

din 259,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.